03 نوامبر

لامینیت یا ارتودنسی

آیا لامینیت را می توان جایگزین ارتودنسی کرد؟
در مواردی که بیمار دارای مشکلاتی مانند اکلوزالی نباشد و رشد فک ها به طور کامل رخ داده باشد می توان برای برطرف کردن عیب های دندان از لامینت استفاده کرد .

بسیاری از افراد تمایل دارند که بدون انجام ارتودنسی دندان هایی زیبا و ردیف داشته باشند ، البته درمان ارتودنسی به لامینیت دندان ارجحیت دارد در صورتی که دندان ها جنس خوبی داشته باشند و با ارتودنسی به نظم و ترتیب ایده آل برند ، بررسی این نکته که لامینیت مناسب تر است یا ارتودنسی به عهده ی دندانپزشک زیبایی است و البته با توجه به این نکته است که می توان یکی از دو درمان را برای اصلاح طرح لبخند در نظر گرفت ، بسیاری از افراد هستند که با درمان ارتودنسی باز هم نیاز به لامینت دندان خواهند داشت.

لمینت
آیا دندان با انجام لامینیت پوسیده می شود ؟
به همان اندازه ایی که دندان های طبیعی در معرض پوسیدگی می باشند دندان های لامینیت شده نیز هستند .تنها بهداشت دندان را رعایت کنید تا از ایجاد پلاک میکروبی خودداری کنید.
هزینه لایمینیت چقدر است؟
این هزینه به کیفیت مواد استفاده شده و میزان آسیب وارد شده به دندان بستگی دارد و نمی توان قیمت محدودی را برای ترمیم دندان ها در نظر گرفت.

درباره نویسنده

دکتر رسایی پور | ایمپلنت | ایمپلنت دندان |
دکتر ساسان رسایی پور متخصص پروتزهای دندانی ، زیبایی و ایمپلنت فلوشیپ جراحی و پروتز ایمپلنت های دندانی عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه ممتاز بورد تخصصی کشوری عضو انجمن پرستودنتیستهای ایران عضو کمیته بین لمللی ایمپلنت(ICOI) عضو انجمن پرستودنتیست های آمریکا 02188775160 02188774705

پاسخ

نوزده + یک =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.