23 ژانویه

ماندگاری لامینیت

ماندگاری لامینیت :

لامینیت دندان امروزه جایگاه بسیار خوبی در بین مراجعین پیدا کرده است ، از این روش درمانی برای اصلاح مشکلات ظاهری دندان استفاده می شود ، مزیتی که روش لامینیت نسبت به سایر روش ها دارد حفظ بافت اصلی دندان ها است ، در این روش علاوه بر زیبایی و مرتب سازی دندان ها می توان دندان ها را شفاف و براق کرد ، اصلاح طرح لبخند یکی دیگر از مزیت های این روش است .

لمینت

با استفاده از لامینیت می توان در زمان خندیدن جذابیت و زیبایی را دو برابر کرد ، دکتر رسایی پور بیان می کنند که انتخاب دندانپزشک قبل از انجام لامینیت بسیار مهم و ضروری است ، علت این امر داشتن مهارت و تبحر دندانپزشک در زیبا سازی و اصلاح طرح لبخند بسیار تاثیر گذار است .

اگر دندانپزشک تبحر و تجربه داشته باشد با دانستن ساختار دندان ها و روابط فکی می تواند ایده آل ترین و بهترین فرم کلی چهره را برای خط لبخند شخص ایجاد کند .

دکتر رسایی پور با داشتن سابقه بالا  و تبحر بسیار زیاد به آسانی می تواند تشخیص دهد که چه میزان سفیدی با چه فرمی برای چهره ی شخص مناسب تر است .

دکتر رسایی پور بیان می کنند که نوع مواد کاربردی و عملکرد شخص به شدت بر روی طول عمر لامینیت ها تاثیرگذار است .

مواردی که باید رعایت نمایید تا لامینیت ها طول عمر بیشتری داشته باشند :

از مصرف غذاهای سفت مانند ته دیگ اجتناب نمایید .

مصرف مرتب دندان های خود

به روش اصولی که دندانپزشک بیان کرده است دندان ها را مسواک نمایید .

از مصرف مواد خوراکی رنگی اجتناب بورزید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر رسایی پور

شماعزیزان در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می توانید ما را همراهی کنید .

درباره نویسنده

دکتر رسایی پور | ایمپلنت | ایمپلنت دندان |
دکتر ساسان رسایی پور متخصص پروتزهای دندانی ، زیبایی و ایمپلنت فلوشیپ جراحی و پروتز ایمپلنت های دندانیعضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهرانرتبه ممتاز بورد تخصصی کشوریعضو انجمن پرستودنتیستهای ایرانعضو کمیته بین لمللی ایمپلنت(ICOI)عضو انجمن پرستودنتیست های آمریکا0218877516002188774705

پاسخ

9 + پانزده =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.