23 ژانویه

ماندگاری لامینیت

ماندگاری لامینیت :

لامینیت دندان امروزه جایگاه بسیار خوبی در بین مراجعین پیدا کرده است ، از این روش درمانی برای اصلاح مشکلات ظاهری دندان استفاده می شود ، مزیتی که روش لامینیت نسبت به سایر روش ها دارد حفظ بافت اصلی دندان ها است ، در این روش علاوه بر زیبایی و مرتب سازی دندان ها می توان دندان ها را شفاف و براق کرد ، اصلاح طرح لبخند یکی دیگر از مزیت های این روش است .

لمینت

با استفاده از لامینیت می توان در زمان خندیدن جذابیت و زیبایی را دو برابر کرد ، دکتر رسایی پور بیان می کنند که انتخاب دندانپزشک قبل از انجام لامینیت بسیار مهم و ضروری است ، علت این امر داشتن مهارت و تبحر دندانپزشک در زیبا سازی و اصلاح طرح لبخند بسیار تاثیر گذار است .

اگر دندانپزشک تبحر و تجربه داشته باشد با دانستن ساختار دندان ها و روابط فکی می تواند ایده آل ترین و بهترین فرم کلی چهره را برای خط لبخند شخص ایجاد کند .

دکتر رسایی پور با داشتن سابقه بالا  و تبحر بسیار زیاد به آسانی می تواند تشخیص دهد که چه میزان سفیدی با چه فرمی برای چهره ی شخص مناسب تر است .

دکتر رسایی پور بیان می کنند که نوع مواد کاربردی و عملکرد شخص به شدت بر روی طول عمر لامینیت ها تاثیرگذار است .

مواردی که باید رعایت نمایید تا لامینیت ها طول عمر بیشتری داشته باشند :

از مصرف غذاهای سفت مانند ته دیگ اجتناب نمایید .

مصرف مرتب دندان های خود

به روش اصولی که دندانپزشک بیان کرده است دندان ها را مسواک نمایید .

از مصرف مواد خوراکی رنگی اجتناب بورزید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر رسایی پور

شماعزیزان در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام می توانید ما را همراهی کنید .

درباره نویسنده

دکتر رسایی پور | ایمپلنت | ایمپلنت دندان |
دکتر ساسان رسایی پور متخصص پروتزهای دندانی ، زیبایی و ایمپلنت فلوشیپ جراحی و پروتز ایمپلنت های دندانی عضو هیأت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران رتبه ممتاز بورد تخصصی کشوری عضو انجمن پرستودنتیستهای ایران عضو کمیته بین لمللی ایمپلنت(ICOI) عضو انجمن پرستودنتیست های آمریکا 02188775160 02188774705

پاسخ

دو × یک =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.